Farm Town: Cartoon Story

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Sürüm 2.11
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici foranj
Farm Town: Cartoon Story, renkli oyun görselleri ile desteklenen gelişmiş bir deneyim sunuyor.

Rengarenk bir çiftlik geliştirme oyunu olarak karşımıza çıkan Farm Town: Cartoon Story mobil oyununu Android  cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunda küçük ögeleri kullanarak büyük bir çiftlik kasabası inşa etmek için dokunuşlar yaparak ilerleyeceksiniz. 

Arkadaşlarınızı davet ederek büyük bir eğlencenin ortağı olacağınız Farm Town: Cartoon Story mobil oyununda çiftlikte yer alan hayvanlarınızı beslemek ve aynı zamanda kendi beslenmenizi sağlamak için saman, sebze, meyve ve çilek gibi taze ürünler ekin. Çiftliğinizi yeni arabalar ve binalar ile donatın. Yavaş yavaş gelişmesi için hayal gücünüzü kullanarak elinizde bulunan ögeleri kullanın. 

Sevimli hayvanlara iyi bir şekilde bakın, onların huzurlu yaşaması için özel olarak çaba gösterin. burada bir inek, tavus kuşu, domuz, koyun, devekuşu ve daha birçok hayvan bulacaksınız. Farklı tarzda tüm arkadaşlarınız için güzel bir site inşa edin. Misafirlerinizin eğlence dolu anlar yaşaması için çeşitli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. 

Çiftliğinizi refah seviyesine getirmek gibi faydalı ürünler üretin. Gelişim gösteren kasabanızda farklı ögeler elde etmek için arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız olacak.  Arkadaşlarınızın desteğini alın ve kendi dağıtım ağınızı yaratın, şehrin gelişimine yardım edin ve konut sakinlerine malzeme tedarik ederek onların ihtiyaçlarını karşılayın. 

 

Farm Town: Cartoon Story indir